piątek, 31 stycznia 2020

Florystyka to jeden z naszych bezpłatnych kursów. Dowiedz się, kto to florysta, gdzie pracuje, ile zarabia.

Co to jest florystyka? 
Jest to niezwykle wdzięczny zawód, w którym jak ryba w wodzie poczują się osoby o głębokim wyczuciu estetyki, wrażliwości na piękno, zamiłowaniu do roślin oraz przyjemnym usposobieniu. Dlaczego? Praca florysty polega głównie na kreacji przepięknych ozdób z wykorzystaniem materiałów florystycznych, przeznaczonych na różne okoliczności lub w celu aranżacji przestrzeni. Praca daje mnóstwo satysfakcji, więc warto wybrać się na bezpłatny kurs florystyki u nas - w szkole policealnej Gloker. 


Kto to florysta i czym się zajmuje?
Florystyka to bez wątpienia dziedzina dla osób uzdolnionych artystycznie. Wymaga zdolności manualnych oraz dobrego oka do kolorów, materiałów, faktur - po prostu świetnego wyczucia stylu. Florysta to ktoś, kto powinien posiadać również szeroką wiedzę na temat roślinoznawstwa. Rodzaje kwiatów i roślin, znajomość warunków ich uprawy, utrzymywania, łączenia, a nawet symbolika kulturowa roślin nie powinny być floryście obce.

Oprócz artystycznego ducha pomocne mogą okazać się zaradność i przedsiębiorczość. Bardzo często absolwenci kursu florystyki decydują się prowadzić własną pracownię florystyczną, a to wymaga wiedzy i doświadczenia z zakresu prowadzenia działalności gospodarczej i specyfiki branży florystycznej.

Gdzie pracuje i na jakie zarobki może liczyć florysta?
Gdzie florysta może szukać pracy? Najczęściej są to po prostu kwiaciarnie, przy czym absolwent naszego kursu - najlepszy specjalista:) - ma dwie opcje: zatrudnić się u pracodawcy lub otworzyć własną autorską kwiaciarnię. Nietuzinkowe i piękne pracownie florystyczne zdecydowanie wyróżniają się na rynku, a w większych miastach, takich jak Kraków, gdzie żyje mnóstwo młodych ludzi, indywidualny charakter jest w cenie.

Gdzie jeszcze może pracować florysta? Na przykład w firmach eventowych, które zajmują się organizacją imprez okolicznościowych. Z usług florystów bardzo często korzystają firmy organizujące śluby i wesela.

Jeżeli chodzi o zarobki to mediana wynagrodzeń w zawodzie florysty wynosi prawie 2700zł. Szczegóły znajdziesz na stronie wynagrodzenia.pl.

Zobacz, czego uczymy na kursie w naszej szkole
Kurs florystyki w naszej szkole jest bezpłatny. Trwa jedynie 1 rok. W trakcie zajęć słuchacz zdobywa wiedzę z zakresu florystyki, tj. historii dekoracji roślinnych, stylizacji florystycznych, projektowania i wykonywania kompozycji, a także z zakresu organizacji pracy, tj. przedsiębiorczości, języka obcego zawodowego, bhp czy organizacji pracy niewielkich zespołów. Kliknij w link powyżej, aby zapoznać się ze szczegółowym planem nauczania.

Florystyka ślubna, funeralna i inne
Florystyka ślubna czy funeralna to bardzo popularne zagadnienia w zawodzie florysty. Wedding planerzy ściśle współpracują z florystami w celu stworzenia niezapomnianych dekoracji ślubnych, którymi ozdabia się kościół czy salę balową. Kwiaty na weselu to must have, choćby nawet w minimalistycznej formie. Florystyka funeralna, czyli pogrzebowa to temat mniej przyjemny, lecz niestety nieodzowny w pracy florysty. Inne rodzaje florystyki to między innymi: okolicznościowa, komunijna, świąteczna.

Mistrzostwa Europy we florystyce już niedługo w Katowicach
Tak, to już za kilka miesięcy! Cieszymy się niezmiernie, że Mistrzostwa odbędą się w tak niedalekiej odległości od Krakowa, co może zachęcać do uczestnictwa w wydarzeniu. Goście eventu będą mieli okazję wziąć udział w licznych pokazach, seminariach, wystawach oraz wielka Gala Finałowa. W tym roku Polskę reprezentować będzie Iza Tkaczyk, która w 2016 roku zdobyła tytuł Mistrza Polski.

Rekrutacja wciąż trwa - zapisz się na kurs florystyki
Uwaga, rekrutacja last minute! Skorzystaj z okazji, że wciąż rekrutujemy i zacznij naukę jeszcze w lutym 2020! Nie musisz czekać do września - zarezerwuj sobie miejsce za pomocą tego formularza. Po rezerwacji miejsca drogą online, zapraszamy do naszego sekretariatu przy ul. Basztowej 4 w Krakowie w celu dokończenia zapisu. Listę potrzebnych dokumentów znajdziesz tutaj.

Zapraszamy!😉

środa, 29 stycznia 2020

Ranking najbardziej pożądanych zawodów w 2020 roku

Początek roku to idealny czas na wszelkiego rodzaju podsumowania oraz planowanie najbliższej przyszłości! 😊 Jeżeli życie zawodowe to jedna z kategorii, nad którą głęboko się zastanawiasz - dobrze trafiłeś! Aktualnie prowadzimy rekrutację, dzięki czemu możesz rozpocząć naukę nowego zawodu już w lutym 2020 roku. W dodatku mamy dofinansowanie, możesz bezpłatnie spróbować, czy wymarzony zawód naprawdę Ci odpowiada. Więcej na temat kierunków z dofinansowaniem pod tym linkiem. 

Jeśli nie wiesz, który kierunek wybrać poniżej przedstawiamy listę najbardziej pożądanych zawodów w roku 2020!

Jakie zawody będą pożądane w 2020 roku?
Portal Business Insider wymienia zawody, które według badań przeprowadzonych przez agencję StepStone, będą cieszyć się największym zainteresowaniem pracodawców w nadchodzącym roku. Chcesz wiedzieć czy kierunki, których uczymy w naszej szkole znajdują się na liście? Czytaj dalej 👇😊

Programiści i specjaliści IT
W czołówce już od dłuższego czasu mieszczą się specjaliści ze świata IT, w tym programiści i deweloperzy. Bez wątpienia ta branża zapewni Ci sukces i powodzenie w życiu zawodowym. Warto kształcić się w tym kierunku również ze względu na bardzo obiecujące wynagrodzenia. Według portalu Business Insider, sporym zainteresowaniem cieszą się obecnie języki programowania JAVA, PHP, C/C++/C#, Python, Perl. 
W Glokerze mamy dofinansowanie na kierunku Technik Informatyk, nauka odbywa się w ramach Kwalifikacyjnego Kursu Zawodowego i trwa 2 lata. Program nauczania obejmuje nie tylko zadania z zakresu informatyki, ale również programowania. Co więcej, słuchacze uczą się branżowego języka angielskiego 

Jeśli praca z komputerem nie jest Twoim przeznaczeniem możesz sprawdzić nasze bezpłatne kierunki medyczne.

Employer Branding Manager
Osoba na tym stanowisku dba o postrzeganie marki jako pracodawcy. Działa strategicznie, a poprzez planowanie i wdrażanie działań, aktywnie kreuje wizerunek firmy. Employer Branding Manager powinien posiadać kompetencje z zakresu dwóch dziedzin - marketingu oraz HR’u. Bardzo często jest zatrudniony w jednym ze wspomnianych działów.
To pełna wyzwań praca, która wymaga ciągłego kontaktu z człowiekiem oraz rozwiniętych kompetencji interpersonalnych i komunikacyjnych. U nas możesz nauczyć się wybranych zagadnień z zakresu kadr i HR. Zobacz kierunek Technik Rachunkowości.

Masażyści, fizjoterapeuci i dietetycy
Spoczynkowy tryb życia i niewielka aktywność fizyczna, która dotyka sporą część społeczeństwa skutkuje rosnącym zapotrzebowaniem na wyżej wymienionych specjalistów. Z drugiej strony już od dłuższego czasu panuje moda na zdrowy tryb życia, która motywuje do “wzięcia się za siebie”, zmiany diety i wprowadzenia sportu do swojej codzienności.
Cieszy nas ten fakt, ponieważ kształcimy słuchaczy na właśnie tych kierunkach. Technik masażysta z fizjoterapią to jeden z najpopularniejszych kierunków medycznych w szkole policealnej Gloker. Nic dziwnego - dbamy o naprawdę wysoki poziom kształcenia z naciskiem minimum teorii i rozbudowany pakiet praktyki! Ponadto, jest to kierunek bezpłatny i trwa 2 lata.


Jeżeli bardziej pasjonuje Cię układanie planów dietetycznych oraz wpływ diety na zdrowie człowieka, wybierz kierunek Bio Dietetyka. Zdobędziesz zawód, który pozwoli Ci na robienie tego, co kochasz, a przy okazji zapewni szansę na dobre zarobki.

Gdy jednak najbliższy twemu sercu jest sport, spróbuj sił w roli Trenera Personalnego. Kierunek Trener Personalny to propozycja idealna dla wszystkich fanów aktywności fizycznej i szeroko rozumianego zdrowia. Branża medyczna w najbliższej przyszłości będzie potrzebowała specjalistów - jeśli chcesz popróbować swych sił w wybranym zawodzie to ucieszy Cię wiadomość, że w 2020 roku na kierunkach medycznych uczymy bez opłat w ramach otrzymanego od gminy dofinansowania 😉 
Listę kierunków bezpłatnych można sprawdzić pod linkiem: kierunki bezpłatne w szkole Gloker

Wybierz swój zawód przyszłości i dołącz do nas! Odpowiemy na wszystkie twoje pytania - skonaktuj się z nami. 

Zobacz też jakie jeszcze zawody cieszą się ogromnym zainteresowaniem?
W pierwszej dziesiątce, według listy Business Insider, mieszczą się ponadto zawody, w których nie kształcimy:
- Project Manager
- Kierownik Zarządzania Projektami IT
- Mechatronik
- Biotechnolog
- Technolog produkcji
- Content Manager
- Analityk
- CSR Manager - specjalista ds.społecznej odpowiedzialności biznesu
- Handlowiec i Account Manager
- Hydraulik
- Krawiec
- Kafelkarz

W 2020 roku życzymy Wam stale powiększających się zarobków i pracy, którą kochacie!

wtorek, 28 stycznia 2020

Terapia zajęciowa - czy warto się szkolić i znaleźć pracę w zawodzie?

Czym jest terapia zajęciowa? To forma rehabilitacji, która angażuje pacjentów w sposób fizyczny, psychiczny czy zawodowy, by przystosować ich do lepszego funkcjonowania w społeczeństwie i życiu osobistym. Cele, jakie stawia przed sobą terapia zajęciowa to między innymi aktywizacja pacjenta, poprawa samodzielności, kształtowanie charakteru i zainteresowań oraz wspomaganie w rozwoju nowych umiejętności. Czy warto?
Poniżej powody, dla których jesteśmy na tak!

Terapia zajęciowa, a praca. Na jakie zarobki możesz liczyć?

Terapeuta zajęciowy może pracować w domach pomocy społecznej, fundacjach, stowarzyszeniach, domach opieki nad seniorami. Może także prowadzić własną działalność i organizować warsztaty terapii zajęciowej. Według statystyk publikowanych na stronie wynagrodzenia.pl zarobki, na jakie może liczyć specjalista w tym zawodzie to około 4000zł brutto.

Terapeuta zajęciowy w swojej codziennej pracy stosuje rozmaite metody terapii, między innymi:

ergoterapię - wykorzystuje pracę, czynności manualne
kinezyterapię - wykorzystuje ruch 
socjoterapię - gry i zabawy w grupie 
arteterapię - wykorzystuje sztukę 
estetoterapię - wykorzystuje wrażenia estetyczne

Nasi uczniowie podczas zajęć uczą się stosować wszystkie te formy terapeutyczne. 
 


Terapeuta zajęciowy – czy to praca dla Ciebie?

Jest to zawód dla osoby, która czuje się komfortowo w codziennej pracy z ludźmi oraz odznacza się rozwiniętymi umiejętnościami komunikatywnymi, interpersonalnymi. Terapeuta to osoba empatyczna, wrażliwa i przyjazna w usposobieniu.

Jak wygląda nauka terapii zajęciowej w szkole policealnej Gloker

Jak zostać terapeutą zajęciowym? Zapisz się na kierunek Terapia Zajęciowa, który w naszej szkole medycznej jest kierunkiem bezpłatnym. Jeżeli interesuje Cię ta branża, ale terapeuta zajęciowy nie jest dla Ciebie - zapoznaj się z pozostałymi kursami i kierunkami medycznymi: bezpłatne kierunki medyczne w szkole Gloker.

Nauka terapii zajęciowej trwa dwa lata, czyli 4 semestry. Po ukończeniu szkoły i zdaniu państwowego egzaminu kwalifikacyjnego uzyskuje się tytuł technika, a tym samym państwowe uprawnienia do wykonywania zawodu. Nauka na kierunku trwa 2 lata. Warunkiem przyjęcia do szkoły jest ukończenie szkoły średniej, natomiast matura nie jest wymagana. W każdych naborach jest limit miejsc – o zapisie do szkoły decyduje kolejność zgłoszeń. Miejsce można zarezerwować za pomocą formularza: rezerwacja miejsc lub pisząc mail pod adres: gloker.krakow@gmail.com.

W trakcie nauki w Gloker słuchacz zdobywa wiedzę i kompetencje praktyczne z zakresu m.in.: podstaw psychologii i pedagogiki, podstaw anatomii i fizjologii, pierwszej pomocy, języka migowego, diagnozy terapeutycznej, metodyki pracy oraz prowadzenia dokumentacji i ewaluacji pracy terapeutycznej.

Książki, materiały i nagrania pomocne w kształceniu terapeutów zajęciowych

Każdy słuchacz naszej szkoły ma zapewnione bezpłatne materiały do nauki, natomiast jeżeli ktoś chciałby na własną rękę rozwijać zainteresowania z zakresu terapii zajęciowej, mamy do polecenia kilka ciekawych książek.

1. Terapia zajęciowa w rehabilitacji medycznej. Podręcznik dla studentów i terapeutów” Rottermund Jerzy, Nowotny Janusz, 2016.
2.Terapia zajęciowa” praca zbiorowa, 2016.
3. Współczesna terapia zajęciowa” Misiorek Anna, Janus Edyta, Kuśnierz Miłosz…, 2019 
4.Terapeuci zajęciowi w Polsce. Role zawodowe, kształcenie i perspektywy rozwoju zawodu” Janus Edyta, 2018.
5.Terapia zajęciowa dla osób z niepełnosprawnością intelektualną” praca zbiorowa, 2018.
6.Terapia zajęciowa w geriatrii” praca zbiorowa, 2018.
7.Arteterapia i warsztaty edukacji twórczej” Stańko-Kaczmarek Anna, 2013. 
8.Terapia zajęciowa. Metoda Snoezelen Sala” Michałowska-Olechnowicz Ilona, 2017.

Jeśli w wolnej chwili wolisz poszperać w internecie w poszukiwaniu interesujących filmów na temat terapii zajęciowej to wiele ciekawego odnośnie tego zawodu usłyszysz od vlogerki Małgorzaty Kospi. Dowiesz się między innymi jakie cechy powinien mieć terapeuta (empatia, ciepło, zaufanie, cierpliwość, cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość), jak nie prowadzić nudnych zajęć oraz czego nie rozumie aż 50% terapeutów zajęciowych! Zajrzyj na jej kanał youtube.

Rekrutacja na semestr zimowy 2020 wciąż trwa – zaczynamy już w lutym

Mamy dobrą wiadomość dla zainteresowanych kierunkiem. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc, dlatego wszystkich kandydatów zachęcamy do zapisania się do szkoły, ale uwaga - liczy się kolejność zgłoszeń, więc liczy się czas! 😉 Naukę możesz rozpocząć już w lutym. Nie ma sensu czekać do września, skoro można zrobić to teraz i uczyć się bez żadnych opłatrezerwacja miejscwypełniając formularz rezerwacji zapewnisz sobie miejsce na liście słuchaczy Terapii Zajęciowej. Zajmie Ci to około 30 sekund. Po rejestracji on-line wyślemy mail ze wszystkimi informacjami. Zapraszamy też do sekretariatu naszej szkoły (ul. Basztowa 4 w Krakowie). Dokumenty można dostarczyć osobiście lub wysłać pocztą.

Dołącz do nas i zostań terapeutą zajęciowym. Bez opłat!💗😉

poniedziałek, 20 stycznia 2020

Opiekunka środowiskowa z aktywizacją podopiecznych.

Opiekunka środowiskowa to nasz nowy bezpłatny kierunek medyczny. Opiekunka środowiskowa z aktywizacją podopiecznych. Czym możesz zajmować się po tym kierunku? Jakie są perspektywy zawodowe po ukończeniu szkoły? Poniżej odpowiadamy na te i inne pytania, które pomogą Ci zapoznać się z profilem zawodowym opiekunki.

Czym zajmuje się opiekunka środowiskowa
Opiekunka środowiskowa z aktywizacją podopiecznych zajmuje się organizowaniem wsparcia i  opieki, zapewnia bezpieczeństwo, wspiera w utrzymaniu higieny osobistej, a także pomaga w prowadzeniu gospodarstwa domowego: zarządza budżetem, przygotowuje posiłki, robi zakupy, dba o porządek, organizuje przestrzeń i czas podopiecznego. Ponadto, wspiera go psychicznie i motywuje do większej aktywności intelektualnej, społecznej czy fizycznej. 

Gdzie pracuje opiekunka środowiskowa? 
Ukończenie nauki w szkole medycznej Gloker umożliwia absolwentowi podjęcie pracy w instytucjach opiekuńczych, między innymi w: domach pomocy społecznej, fundacjach, obiektach pomocy rodzinie, domach samotnych matek, stowarzyszeniach, wybranych oddziałach szpitalnych oraz świetlicach środowiskowych. Opiekunka lub opiekun mogą pracować także w domach prywatnych. Mogą również prowadzić własną działalność gospodarczą w tym zakresie. 

Ile zarabia opiekunka środowiskowa?
Średnie wynagrodzenie w tym zawodzie to około 2500zł brutto. Jak podaje portal wynagrodzenia.pl, 25% pracowników na tym stanowisku zarabia więcej. W sektorze prywatnym wciąż brakuje pracowników w tym zawodzie, a ze względu na starzejące się społeczeństwo w najbliższych latach zapotrzebowanie będzie się stale zwiększało.

Jakie cechy powinna posiadać opiekunka lub opiekun?
Praca w roli opiekunki środowiskowej wymaga szeregu kompetencji miękkich, wynikających z usposobienia danej osoby. Należą do nich między innymi: umiejętności interpersonalne, komunikacyjne, odporność na stres, empatia, życzliwość, cierpliwość, umiejętność słuchania i wyciągania wniosków. Osoba zatrudniona na takim stanowisku powinna posiadać niezbędne uprawniania i wynikającą z nich wiedzę na temat specjalistycznych procedur i postępowania z osobą podopieczną. W Gloker uczymy nie tylko teorii, ale stawiamy przede wszystkim na zajęcia praktyczne i doświadczenie, które zapewniają praktyki zawodowe. Zajęcia w naszej szkole prowadzi profesjonalna kadra nauczycielska, zapewniamy też wszystkie materiały do prowadzenia zajęć.

Czy ten kierunek jest bezpłatny?
Tak. Kierunek ten, podobnie do pozostałych kierunków medycznych w naszej szkole policealnej, jest bezpłatny. Co więcej, nauka na kierunku Opiekunka środowiskowa z aktywizacją podopiecznych trwa jedynie 1 rok, więc w krótkim czasie możesz zdobyć państwowe uprawnienia i cieszyć się dobrą pracą, taką która daje satysfakcję. Wierzymy, że jest to zawód dla ludzi o dobrym sercu, którzy czerpią radość z pomagania innym. 

Jak zostać opiekunką środowiskową? 
Szkoła policealna Gloker prowadzi aktualnie rekrutację na semestr zimowy. Naukę możesz rozpocząć już w lutym 2020 roku! Nie ma potrzeby czekać aż do września, by rozpocząć naukę na nowym kierunku. Wystarczy, że już teraz zarezerwujesz sobie miejsce na liście kandydatów poprzez krótki formularz on-line. Znajdziesz go tutaj. Po zarezerwowaniu miejsca, udaj się do sekretariatu, by dostarczyć wymaganą dokumentację - zobacz tutaj. Szkoła nie prowadzi egzaminów wstępnych - wymagane jest jedynie ukończenie minimum szkoły średniej. Matura nie jest wymagana. Reszta w Twoich rękach - liczy się kolejność zgłoszeń 😊

Co obejmuje program nauczania w szkole Gloker?
Podczas zajęć słuchacz zdobędzie wiedzę z zakresu podstaw psychologii i socjologii, teoretycznych podstaw pielęgnowania człowieka, języka migowego, branżowego języka obcego, aktywizacji i opieki nad osobą podopieczną. 

Dołącz do szkoły Gloker i zostań Opiekunką Środowiskową
Zapraszamy do zadawania pytań 😉
Sekretariat Szkoły Policealna Gloker w Krakowie serdecznie zaprasza wszystkich kandydatów do składania dokumentów! W razie wątpliwości z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania 😊

Nasze dane kontaktowe dostępne są na stronie internetowej.

poniedziałek, 13 stycznia 2020

Opiekun medyczny superbohater na co dzień. Kim jest, co robi, ile zarabia?

Czym zajmuje się opiekun medyczny? 
Opiekun medyczny rozpoznaje i pomaga rozwiązywać problemy osoby chorej, starszej czy niesamodzielnej, nad którą sprawuje opiekę. Należy zaliczyć do nich między innymi problemy natury biologicznej, medycznej i społeczno-psychologicznej. Zadaniem opiekuna jest aktywizowanie pacjenta, wykonywanie określonych zabiegów higieniczno-medycznych, dbanie o narzędzia potrzebne do wykonania zabiegów, a także wsparcie psychologiczne oraz współpraca z pozostałymi pracownikami, tj. lekarzami, psychologami, pielęgniarkami. Czy jest superbohaterem dla swojego pacjenta? Myślimy, że osoba, która czuwa, wspiera i sprawuje szeroko pojętą opiekę nad podopiecznym jak najbardziej ma prawo do takiego tytułu! ❤😊 

Ile trwa nauka i czy jest bezpłatna? 

Nauka na kierunku opiekun medyczny w szkole medycznej Gloker jest bezpłatna. Kształcenie trwa 1 rok. Po ukończeniu szkoły i zdaniu egzaminu absolwent uzyskuje wymagane kwalifikacje oraz tytuł technika i jest gotowy do pełnienia zawodu opiekuna medycznego. 

Co obejmuje program nauczania w szkole Gloker? 

Szkoła policealna Gloker w Krakowie kształci opiekunów medycznych pod okiem wykwalifikowanych profesjonalistów. Duży nacisk kładziony jest nie tylko na teorię, ale i praktykę. Program nauczania obejmuje między innymi: anatomię i fizjopatologię, zdrowie publiczne, opiekę nad osobą chorą, podstawy psychologii i socjologii, język migowy, pierwszą pomoc oraz wiedzę z zakresu zabiegów opiekuńczych i pielęgnacyjnych. Słuchacz uczy się także obcego języka zawodowego, technologii informacyjnych oraz przedsiębiorczości. Tutaj zapoznasz się z wykazem przedmiotów na kierunku opiekun medyczny w szkole policealnej Gloker. 

Etyka w zawodzie opiekuna medycznego 

Opiekun medyczny to zawód, który wymaga rozwiniętych zdolności interpersonalnych oraz komunikacyjnych. Niezbędna jest tutaj także empatia, cierpliwość i wyrozumiałość. W tej roli sprawdzą się osoby, które cechuje wyższa odporność psychiczna, ponieważ na co dzień będą obcować z osobami chorymi i słabymi, które zmagają się z licznymi niedogodnościami i problemami. Etyka w zawodzie opiekuna medycznego jest niezwykle ważna. Jak w przypadku każdego innego zawodu w branży medycznej, opiekun medyczny posiada swoją etykę zawodową, którą każdy pracownik powinien znać. Powinien być również dobrze zaznajomiony z prawami pacjenta, do których należą m.in. prawo do świadczeń zdrowotnych, prawo do informacji, prawo do poszanowania intymności czy też prawo do sprzeciwu wobec opinii lekarza. 

Średnia wynagrodzeń w zawodzie opiekuna medycznego

Mediana rynkowa zarobków na stanowisku opiekun medyczny to, jak podaje portal wynagrodzenia.pl, kwota około 1750zł netto. Spora część pracowników zarabia jednak powyżej 2000zł miesięcznie. 

Materiały przydatne do nauki zawodu - rozwijaj się 

Będąc słuchaczem szkoły policealnej Gloker w Krakowie na kierunku opiekun medyczny nie musisz martwić się o materiały, ponieważ otrzymasz wszystko to, co najważniejsze. Gdy jednak chcesz na własną rękę poszerzać wiedzę i rozwijać się zawodowo, możesz w wolnej chwili sięgnąć po wybrane pozycje z literatury naukowej, które pomogą Ci zaznajomić się ze specyfiką branży. Wiedzy nigdy za wiele, racja? :) 



Chcesz zostać opiekunem medycznym? Zarezerwuj swoje miejsce w szkole Gloker Praca opiekuna medycznego to idealny zawód dla osób, które lubią pracować z człowiekiem i pomagać innym. Jeżeli czujesz, że sprawdzisz się w tej roli lub po prostu chcesz spróbować - zapisz się na bezpłatny kierunek Opiekun Medyczny w szkole policealnej Gloker w Krakowie. 

Wymogiem do zapisu jest ukończenie szkoły średniej. Nie musisz jednak mieć matury. Podczas zapisów nie ma egzaminów wstępnych. Liczy się jedynie kolejność zgłoszeń, ale liczba miejsc jest ograniczona. Chcesz mieć pewne miejsce? Jego rezerwacja zajmie Ci minutkę - otwórz i uzupełnij formularz. Następnie koniecznie przynieś do sekretariatu potrzebne dokumenty i gotowe - jesteś słuchaczem kierunku opiekun medyczny ✌😉

Jeżeli w pewnym momencie poczujesz, że wolisz spróbować czegoś innego, możesz bez problemu zmienić kierunek lub zrezygnować. Nie robimy z tego problemu. Pamiętaj jednak, by zawsze zgłosić to do sekretariatu i porozmawiać o tym z pracownikami szkoły. 

Dołącz do szkoły Gloker i zostań profesjonalistą! Czekamy👍