niedziela, 29 maja 2016

ZAPISY PRZEZ CAŁY ROKRatunku, nie idę na studia!

Dla wielu z was nie dostanie się na upragniony kierunek studiów przy I czy II naborze to prawdziwy koniec świata – a przynajmniej zmarnowany cały okrągły rok, aż do następnej rekrutacji. Nie musi tak być! Gloker pokazuje od wielu lat, że czasami ten „koniec świata” może stać się początkiem nowej przygody. U nas nie tylko zdobędziecie zawód – a jest w czym wybierać – ale też zdążycie rozpocząć naukę, kiedy zakończy się już rekrutacja w innych szkołach. Zmartwieni, zapominalscy, niezdecydowani – łączcie się!

Jak to – zapisy przez cały rok?

Czas jest cenny i nie ma sensu tracić go na czekanie na rekrutację – wiemy o tym. Dlatego w Glokerze prowadzimy dwa nabory – we wrześniu i w lutym.
Przez całe wakacje możecie zapisać się do naszej szkoły na semestr zimowy (nauka zaczyna się we wrześniu)  nawet wtedy, gdy rekrutacja na uczelnie wyższe dawno się zakończy. Jeśli po wakacjach zaczniecie naukę na innej uczelni i jeden semestr wystarczy, by was zniechęcić – nie traćcie czasu i już w lutym przenieście się na zupełnie nowy kierunek studiów w Glokerze.

Czy mogę zacząć naukę dzisiaj?

To, o co pyta wielu z naszych słuchaczy – czy można zapisać się na zajęcia, które już trwają? Musicie zapamiętać, że mimo całorocznych zapisów każdy kierunek rozpoczyna się dwa razy w roku – w semestrze zimowym we wrześniu i letnim w lutym. Po tych terminach nie można dołączyć do istniejących już grup – wielu z was chciałoby zacząć naukę w marcu bądź kwietniu, kiedy zajęcia już trwają. Można za to zarezerwować miejsce lub zapisać się na najbliższy semestr i być pewnym, że rozpocznie się naukę jak najszybciej.Nie takie zapisy straszne...


...jak wydaje się uczniom :) W Glokerze nie ma skomplikowanych procedur, dziesiątek druków i niezrozumiałych paragrafów. Zapis do szkoły trwa nie dłużej niż 10 minut.

Do zapisu potrzebne wam będą:

  • świadectwo ukończenia szkoły średniej bądź maturalne,
  • zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do podjęcia nauki,
  • kserokopia dowodu osobistego,
  • 3 fotografie.

Nie mamy egzaminów wstępnych, nie wymagamy zdanej matury (wystarczy świadectwo skończenia szkoły średniej), a o przyjęciu decyduje tylko kolejność zgłoszeń. Im wcześniej zarezerwujecie miejsce i się zapiszecie, tym pewniejsi jesteście, że rozpoczniecie naukę.Do zapisu na Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe (np. cukiernik, fryzjer, kucharz, fotograf, opiekun medyczny i in.) wystarczy tylko świadectwo skończenia gimnazjum (lub 8-letniej szkoły podstawowej). W przypadku szkoleń (księgowych, Photoshopa, masażu, kosmetycznych i in.) potrzebny jest tylko dowód osobisty.Chcę zacząć naukę... ale na jakim kierunku?

Skoro wiecie już „kiedy się zapisać?”, podpowiedzmy „na co?”. Jeśli macie już pomysł na swoją drogę zawodową, sprawdźcie naszą ofertę i wybierzcie najbliższy wam kierunek. Od 2015 roku dofinansowujemy kierunki płatne przy zapisie na drugi, bezpłatny kierunek – nie tylko otrzymacie podwójne wykształcenie, ale będą was obowiązywać zniżki na legitymację uczniowską i obniżenie czesnego nawet o 400 zł/semestr.

A przyszłych studentów, którzy nie wiedzą jeszcze, jaki zawód chcą zdobyć, zachęcamy do mailowego lub telefonicznego kontaktu – wyjaśnimy wszystkie niejasności, odpowiemy na pytania i podpowiemy, jakie zawody są najbardziej pożądane na rynku pracy.

Jeśli wybrałeś już zawód dla siebie – nie czekaj, rezerwuj miejsce i zacznij swoją przygodę z Glokerem!


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza