czwartek, 12 maja 2016

DOFINANSOWANY - ZNACZY JAKI? Czyli jak uczyć się za mniej




Edukacja kosztuje – to wie pewnie każdy z Was. Czesne, podręczniki, kserówki, dojazdy... Istnieją jednak sposoby, żeby zmniejszyć te koszta nawet o kilkaset złotych, zyskując dodatkowe korzyści. Zainteresowani? :)

Wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom, stworzyliśmy ofertę, która nie tylko pomoże Wam zdobyć kompletne wykształcenie zawodowe, ale też pozwoli zaoszczędzić. Wybierając którykolwiek z naszych kierunków płatnych, macie możliwość zapisania się na drugi, darmowy – wystarczy wybrać któryś z bezpłatnych kierunków szkoły policealnej z uprawnieniami szkoły publicznej. Ich listę znajdziecie tutaj:

Teraz kilka słów o korzyściach.

Po pierwsze – Wasze czesne na płatnym kierunku zmniejsza się o 40 zł na każdej racie. Podczas dwóch semestrów nauki zaoszczędzicie więc 400 zł! Jeśli dokonacie płatności z góry za cały semestr, to zapisując się na drugi bezpłatny kierunek otrzymacie zniżkę -15%. Przykładowo, gdy semestr kosztuje 900 zł, z dofinansowaniem ta kwota może obniżyć się nawet do 561 zł!

Po drugie - drugi, komplementarny kierunek studiujecie za darmo.

Po trzecie – po skończeniu obu kierunków macie nie tylko upragnione wykształcenie, ale też tytuł technika – kierunki bezpłatne kończą się egzaminami zawodowymi, które dają Wam szansę zdobycia kwalifikacji respektowanych w całej Unii Europejskiej. To daje wam przewagę na rynku pracy!

Po czwarte - przy zapisaniu się na drugi, darmowy kierunek dostaniecie legitymację szkolną, uprawniającą do zniżek w komunikacji miejskiej, kinach, muzeach itp. Legitymacji tej nie otrzymuje się na kierunkach płatnych.

Nasz jedyny warunek to frekwencja na obu kierunkach – musi wynosić minimum 50%.


Nie mówmy o teorii – sami zobaczcie, co możecie zyskać! Przykładowo, łącząc Projektanta grafiki i multimediów z bezpłatnym kierunkiem Technik informatyk, na którym możecie uzyskać aż 3 kwalifikacje zawodowe – uniwersalne potwierdzenia Waszych umiejętności technicznych.

Kolejną propozycją jest mix kierunków Fizjoterapia Technik Masażysta. Pierwszy z nich jest płatny, drugiego uczycie się właśnie w ramach bezpłatnej szkoły policealnej z uprawnieniem szkoły publicznej. Połączenie tych dwóch kierunków studiów daje szerokie możliwości zatrudnienia w gabinetach masażu leczniczego, sanatoriach, kurortach wypoczynkowych, obiektach SPA&Wellness, centrach rehabilitacyjnych. Co więcej, koszt semestru zmniejsza się z 660 zł nawet do 357 zł!

Kolejnymi propozycjami połączenia kierunku płatnego i bezpłatnego są Fryzjer Technik Usług Kosmetycznych. Wielu naszych słuchaczy wybiera także połączenie Opiekuna Medycznego (kierunek płatny) z darmowym Asystentem Osoby NiepełnosprawnejZamiast 900 zł za semestr na jednym kierunku, płacą oni tylko 561 zł za możliwość zdobycia aż dwóch zawodów.

Widzicie, że oszczędni mają lepiej! Jak skorzystać z naszego dofinansowania? To dziecinnie proste – wystarczy pojawić się w naszym sekretariacie i zapisać na drugi kierunek :) Jeśli nie wiecie, który z nich będzie uzupełniał wasze wykształcenie na kierunku płatnym, nasi pracownicy chętnie pomogą Wam w wyborze.

Do zobaczenia!

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza