środa, 14 listopada 2018

W rzeczy samej, czyli Design w Krakowie

Za oknem wciąż piękna, kolorowa jesień. Jednak listopad zapowiada się niezwykle barwnie nie tylko ze względu na pogodę. 

Szykuje się wiele dobrego dla wszystkich miłośników ciekawego designu i sztuki użytkowej.
Wiemy, że w naszej szkole policealnej Gloker można odnaleźć wielu pasjonatów designu, aranżacji
wnętrz i sztuki użytkowej. Chcemy, by nasi słuchacze byli na bieżąco z rynkowymi trendami 
i najciekawszymi wydarzeniami, dlatego zawsze dbamy, aby informować Was o istotnych dla danej branży eventach i nowościach. 😉 Można powiedzieć, że przełom listopada i grudnia to prawdziwa gratka dla wszystkich entuzjastów aranżacji wnętrz. 

Festiwale, targi, warsztaty

Tę designerską mozaikę kreatywności rozpocznie festiwal „Zaprojektowani” (15-18 listopada 2018). Na co można liczyć w ramach wydarzenia?? Z pewnością na moc estetycznych wrażeń zawartych w licznych wystawach, spotkaniach czy warsztatach. Ostatniego dnia festiwalu odbędą się Targi Dizajnu „Zaprojektowani. Krakowskie Spotkania z Dizajnem”. Będzie to okazja do przeglądu panujących obecnie trendów, a także szansa na wyłowienie dla siebie ulubionych perełek tej niezwykłej sztuki.

Co więcej?

Od 16 listopada do 2 grudnia będzie odbywał się festiwal “Sztuka do rzeczy – design w Krakowie. Warsztaty, wykłady, debaty, konferencje, targi, pokazy, a nawet spacery – tego wszystkiego będziecie mieli okazję doświadczyć podczas wielkiego święta designu, w które zaangażowanych jest mnóstwo krakowskich instytucji kulturalnych. Mamy nadzieję, że i Wy dacie się ponieść tej artystycznej pasji! 🌈

Co dokładniej?

Tematów podczas festiwalu nie brakuje, ale co szczególnie przykuło naszą uwagę? Kwestia społecznej odpowiedzialności w projektowaniu na Element Urban Talks; Nówka sztuka, czyli targi, na które może zgłosić się każdy młody projektant; twórczość Stanisława Wyspiańskiego jako designera - to tylko wybrane spośród wielu fascynujących idei przewodnich.

Jak szkoła Gloker wspiera design i rynek aranżacji wnętrz?

Szkolimy bardzo dobrych specjalistów, po prostu!!! 👍👍 Pomagamy rozwinąć skrzydła, kształcimy w teorii i praktyce, otwieramy drzwi do kreatywnej kariery. Pamiętaj, że na kursy w szkole policealnej Gloker możesz dołączyć w każdej chwili. Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza