środa, 20 lipca 2016
NIE ZDAŁEŚ MATURY? NIE MARTW SIĘ!


Majowy stres już minął i teraz z podekscytowaniem czekałeś na wyniki matur. Odbierasz je... i niestety nie poszło tak dobrze, jak chciałeś. Boisz się, że zmarnujesz rok, w czasie którego zamierzałeś iść na studia? Nie martw się dłużej :) W naszej szkole wystarczą tylko dwa semestry, żeby zdobyć nowy zawód. Być może właśnie ten, o którym marzyłeś!Kimkolwiek chciałeś zostać – informatykiem, masażystą, kosmetyczką, księgowym, pracownikiem administracji, kucharzem, projektantem grafiki, instruktorem fitness, dietetykiem – wszystkie te zawody są w zasięgu ręki. Zamiast czekać do następnych wakacji, pomyśl o zapisie do Glokera – cała procedura trwa tylko kilka minut, a o przyjęciu nie decydują ani oceny na świadectwie, ani wyniki matur, jedynie kolejność zapisu. Czyli kto pierwszy, ten lepszy!


Dwa razy do roku, we wrześniu i w lutym, rozpoczynamy nowy nabór do szkoły na wszystkie kierunki. Jeśli nie chcesz uczyć się dziennie, mamy też tryb wieczorowy i zaoczny – możesz wtedy bezproblemowo połączyć naukę z pracą. Szeroki wybór bezpłatnych kierunków to dodatkowy plus – jeśli zdecydujesz się na któryś z nich, za naukę zapłacisz 0 zł. W większości to kierunki, po których zdobędziesz tytuł technikainformatykiBHPadministracji czy rachunkowości, a także asystent osoby niepełnosprawnej czy opiekun w DPS. Płatne w połowie (tylko II rok nauki) są technik masażysta i technik usług kosmetycznych. Bezpłatnie zostaniesz także florystą.

Na kierunkach płatnych czesne waha się od 90 do 150 zł miesięcznie – semestr nauki kosztuje więc o wiele mniej niż na prywatnych uczelniach wyższych, a czas nauki jest o wiele krótszy. Korzyść? Oszczędność czasu i pieniędzy.
Wybór zawodów jest jeszcze większy:
     gastronomiczne i turystyczne (np. cukiernikkucharzdietetyk czy manager Spa&Wellness),
     medyczne (np. fizjoterapeutaopiekun medycznyinstruktor fitness),
    ekonomiczne i społeczne (np. technik ekonomistapsychologia z socjologią – coachingksięgowość i kadry),
     fryzjerskie i kosmetyczne (np. kosmetykafryzjerstylizacja i wizaż),
     informatyczne i techniczne (np. projektant grafikilogistyk).

Kolejnym ułatwieniem dla przyszłych słuchaczy jest świetna lokalizacja naszej szkoły – prawie wszystkie zajęcia odbywają się w samym centrum miasta, w naszej głównej siedzibie na ul. Szlak 32/1 (przecznica ul. Długiej, tuż koło Nowego Kleparza, Galerii Krakowskiej czy Politechniki) lub w pracowniach praktycznych na tej samej ulicy.Sprawdź naszą ofertę na naszej stronie internetowej, a jeśli masz jakieś pytania, zadzwoń do nas lub napisz – udzielimy Ci wszelkich niezbędnych informacji. I pamiętaj – to nie matura, a konkretne umiejętności liczą się na rynku pracy. Szkoła Gloker kieruje się tą zasadą od 17 lat, a tysiące absolwentów nie mogą się mylić :) A więc do dzieła!

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza