wtorek, 27 grudnia 2016

Dieta? Nowy chłopak? Rzucanie palenia? A może nowa pasja? Co postanawiamy na nowy rokTo, że zawsze coś sobie postanawiamy na każdy Nowy Rok jest oczywiste, postanawiamy zawsze tylko nie zawsze się do tego przyznajemy. Jak coś pójdzie nie tak, mrugniemy okiem i powiemy, że tak miało być. Czasem brakuje nam pomysłu na siebie, czasu na realizacje planów, silnej woli. Dziś jednak nie o tym, co nam w życiu nie wychodzi. Mimo, że koniec roku to czas na pewne podsumowania i refleksje dziś chcemy pisać, o zmianach, które są zawsze NA LEPSZE, o nowościach. O marzeniach.

Zawsze marzyliście by fotografować, podróżować, projektować, gotować, zarządzać zespołem, uczyć i pomagać innym. Hobbystycznie, zawodowo, dorywczo.
Ale, albo brakowało Wam kwalifikacji, albo nie dało się z tego „żyć” albo po prostu nie wiedzieliście jak się do tego zabrać.
Odpowiedzią na te i podobne pytania są takie szkoły jak GLOKER.
Z przynajmniej trzech powodów.
Po pierwsze dlatego, że najważniejsze dla nas są właśnie Wasze KWALIFIKACJE- jesteście wizytówką naszej szkoły i po opuszczeniu naszych murów, WASZA wiedza i przygotowanie do podjęcia pracy jest świadczy o naszym profesjonalizmie.
Po drugie, miejsca w których odbywać się będą wasze praktyki to często Wasze przyszłe miejsca pracy, bo pomagamy w znalezieniu potencjalnych pracodawców w Polsce i za granicą.
Po trzecie, bo wspieramy Was i pomagamy w spełnianiu marzeń, dofinansowujemy Waszą naukę, przygotowujemy elastyczny program nauki w zależności od Waszych czasowych predyspozycji.
Bo dbamy o Was i interesujemy się Waszymi osiągnięciami ( nie tylko w dzień egzaminu ;) ).
Dlatego, jeśli postanowiliście zawalczyć o siebie, zmienić coś w Waszym życiu i na przykład sprawdzić się w nowym zawodzie, lub podjąć długo odkładane studia to GLOKER jest dla Was.
Absolutnie! Czekamy, a od wiosennego semestru możecie zacząć u nas NOWIUTKI ROZDZIAŁ SWOJEGO ŻYCIA.
To co? Postanowione?


2 komentarze:

  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  2. W moim przypadku z postanowień najważniejsze się sprawdziło. Czyli rzuciłem palenie raz na zawsze i nawet nie zamierzam już więcej do tego wracać. Oczywiście bardzo pomocna w tym wszystkim była metoda https://allencarr.pl/o-metodzie/ dzięki której raz i na zawsze pozbyłem się tego wstrętnego nałogu.

    OdpowiedzUsuń